Produkty
Ke stažení
Novinky
pristroj_novinky
BM25 nyní i
v bezdrátové
variantě!
Zastoupení společností
oldham
industrial_scientific

Příslušenství


prislusenstvi1

Čerpadla pro odběr vzorků

Čerpadla pro odběr vzorků umožňují kontrolovat přítomnost potenciálně nebezpečného ovzduší ve vzdáleném nebo uzavřeném prostoru. Všechna čerpadla pro odběr vzorků jsou vybavena indikátory nízkého průtoku. Čerpadla jsou dodávána s hadicí o délce 3 metry a podrobným návodem k obsluze. Pro odběr vzorků ze vzdálených míst je k dispozici doplňková hadice.prislusenstvi2

Vzorkovací sondy a zařízení

Sondy pro odběr vzorků:

Společnost Industrial Scientific nabízí zařízení pro odběr vzorků, která nejlépe vyhoví libovolným potřebám vzdáleného odběru vzorků. Naše sondy jsou k dispozici v řadě velikostí a typů a používají se v kombinaci s čerpadly pro odběr vzorků Industrial Scientific. Soupravy hadic a filtrů pomáhají při zajišťování odpovídajícího průtoku vzduchu pro čtení vzorků.


Soupravy hadic:

V závislosti na vašich potřebách jsou nabízeny univerzální uretanové nebo teflonové soupravy hadic pro vzorky v délkách 3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27 a 30 metrů.prislusenstvi3

Doplňková zařízení pro odběr vzorků

K zajištění řádného odběru vzorků je velmi důležitý odpovídající průtok vzduchu. Pokud průtoku vzduchu brání nečistoty nebo voda, je nutné vyměnit všechny filtry. Rychlospojky nabízejí snadný a bezproblémový způsob připojení hadic k čerpadlům pro odběr vzorků.prislusenstvi4

Soupravy pro uzavřené prostory

Každý den pracovníci otevírají poklopy, snímají kryty a vstupují hluboko do uzavřených prostor, které nacházíme téměř v každém průmyslovém odvětví. Osvědčené postupy a zákon shodně říkají, že vzduch uvnitř prostory je třeba před vstupem otestovat a zjistit, zda je bezpečný. Soupravy společnosti Industrial Scientific pro uzavřené prostory se ideálně hodí pro zákazníky, kteří chtějí své detektory používat při vstupu do uzavřených prostor. Souprava nabízí uživateli vše potřebné k provozování přístroje i provádění kalibrací a rázových zkoušek.prislusenstvi5

Kalibrační plyn

Veškeré kalibrační nádoby společnosti Scientific jsou vyrobeny v souladu s nejpřísnějšími kvalitativními standardy, mezi něž patří techniky míchání sledovatelné dle NIST, analytické testování těsnosti každé nádoby, certifikované koncentrace složek a jasné vyznačení čísel šarží a dat exspirace. Náhradní nádoby jsou k dispozici v různých velikostech a koncentracích pro všechny plyny, které jsou zjišťovány pomocí přístrojů společnosti Industrial Scientific.


Kalibrační soupravy společnosti Industrial Scientific jsou dodávány se vším příslušenstvím potřebným k zajištění provozní přesnosti a spolehlivosti vašich zařízení pro monitorování plynů. Souprava obsahuje certifikované kalibrační plyny sledovatelné dle NIST (Národní úřad pro standardy a technologie) pro bezpečnou a spolehlivou kalibraci přístrojů. Pro všechny nainstalované senzory jsou k dispozici kompletní soupravy, jež zahrnují:

  • pohodlné přepravní pouzdro,
  • jednorázové nádoby,
  • regulátor průtoku.

prislusenstvi6

Regulátory

Regulátory zajišťují potřebný průtok pro kalibraci přístrojů společnosti Industrial Scientific. Pro danou aplikaci je nutné vždy použít vhodný regulátor podle doporučení uvedeného v návodu k použití.


Dokovací stanice

prislusenstvi7

Dokovací stanice iNet DS a DS2 nabízejí mimořádnou flexibilitu při správě vašich detektorů plynů bez ohledu na to, kde je používáte. Dokovací stanice nabízí veškeré výhody konzistentní automatizované kalibrace, uchovávání záznamů, dobíjení baterií a diagnostiky pro vaše detektory. Omezuje tak vaše povinnosti a bezpečnostní rizika.


prislusenstvi8

Nabíječky a baterie

Při použití doplňků pro nabíjení od společnosti Industrial Scientific lze zajistit nepřerušovanou funkci přístrojů. Pokud je baterie téměř vybitá, jednoduše ji vyměňte za náhradní a můžete pokračovat v monitorování. Případně k dobití akumulátoru použijte kompaktní nabíječku.


Náhradní senzory

Pro detektory MX6, Ventis, GasBadge Pro, Tango a BM25 jsou k dispozici náhradní senzory. Úplný seznam senzorů dostupných pro každé zařízení naleznete na webové stránce http://www.indsci.com/products/accessories/portable/# replacement-sensors.

prislusenstvi8

Přepravní pouzdra

Pro detektory MX6, Ventis, GasBadge Pro a Tango je možné objednat přepravní pouzdra. Pouzdra jsou dodávána v různých materiálových provedeních, od nylonu až po kůži, aby splnila požadavky vašeho použití.